مهدیس پایاب ایرانیان


شرایط استفاده از پنل شارژ

شرکت مهدیس پایاب در راستای گسترش و ارتقاء فرهنگ خرید اینترنتی، شرایطی را فراهم آورده است تا کاربران بتوانند یک فروشگاه اینترنتی رایگان کارت شارژ و محصولاتی دیگر را به آسان ترین و سریع ترین شکل ممکن راه اندازی کنند. کاربران در این طرح می توانند به دو روش اصلی فعالیت کنند:

1. روش فروشگاهی 2. روش اینترنتی

حال در زیر هر روش را توضیح داده و به بررسی مزایای آن خواهیم پرداخت:

1. روش فروشگاهی

این شیوه با انتخاب روش همکاری "فروشگاهی" در فرم ثبت نام تعیین می گردد. در این روش که مناسب افرادی است که دارای یک کسب و کار فیزیکی از نوع دفتر پیشخوان، دفاتر روستایی، کافی نت، موبایل فروشی و . . . می باشند، پس از تکمیل فرم ثبت نام توسط کاربر، یک پنل کاربری به ایشان اختصاص داده خواهد شد. در این پنل علاوه بر بخش فروش امکانات بسیاری فراهم شده است که به دلیل کثرت از توضیح آن ها خودداری می کنیم. در بخش فروش امکان خرید محصولاتی اعم از شارژ، شارژ مستقیم، محصولات فیزیکی، گیفت کارت، لایسنس آنتی ویروس و . . . برای کاربران فراهم شده است. جهت سهولت در خرید صاحبان کسب و کار، کاربران می بایست پیش از خرید، پنل خود را برابر مجموع خریدشان در آن لحظه شارژ نمایند. سپس خرید خود را در قسمت فروش به طور کامل انجام دهند. مزیت بسیار خوب این پنل که در آن منفعت کاربر دیده شده است آن است که کاربر به جای آن که از خرید خود سود دریافت کرده و مجدداً مجبور باشد سود خود را از پنل دریافت کند، از همان ابتدا سود ایشان از مبلغ کالا کسر گردیده و در حقیقت کاربر کالا را با قیمت کمتری خریداری می کند.

2. روش اینترنتی

این شیوه به 3 زیر دسته دامین، ساب دامین و لینک تقسیم بندی می شود. این روش مناسب افرادی است که صاحب سایت، وبلاگ و . . . هستند و می خواهند با استفاده از فروش محصولات به کاربران اینترنتی علاوه بر این که خدمتی به کاربران خود ارائه کنند، از این راه نیز کسب درآمد کنند. در این شیوه نیز یک پنل مدیریتی به کاربر اختصاص داده خواهد شد. فرآیند همکاری به این شکل است که پس از ثبت نام کاربر و اختصاص یک پنل و قالب فروش به ایشان، کاربر می بایست لینک فروشگاه را در وب سایت خود یا سایر وب سایت ها قرار دهد. پس از آن با خرید هر محصولی که از فروشگاه کاربر صورت پذیرد، سود آن بر اساس نوع محصول خریداری شده در پنل برای ایشان ثبت می گردد که با ورود به پنل، این سود و جزئیات آن قابل رؤیت خواهد بود. جهت دریافت سود ذخیره شده، کاربر می بایست مبلغ مورد نظر خود را در پنل و در قسمت "درخواست کسر از اعتبار" ثبت نماید. این مبلغ پس از تأیید توسط واحد مالی به شماره کارتی که در پنل کاربر ثبت شده است، به حساب ایشان واریز می گردد. لازم به ذکر است که شرط واریز مبلغ، یکسان بودن اطلاعات حساب بانکی، با اطلاعات پنل کاربری است.


قوانین استفاده از سامانه شارژ الکترونیکی شرکت مهدیس پایاب ایرانیان

لازمه استفاده از سرویس های پنل شارژ ، پذیرفتن قوانینی است که در ذیل به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس درخواست خود را ارسال نماید .

* شما در صورت پرکردن فرم اشتراک موظف به ارائه اطلاعات دقیق و صحیح می باشید.

برای استفاده از پنل فروش شارژ ، کلیه کاربران می بایست اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی – کد ملی و شماره شناسنامه را در اختیار سامانه قرار داده ( در فرم سفارش از کاربر دریافت میگردد ) و پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبتی ، نام کاربری و رمز عبور پنل ، در اختیار کاربر مورد نظر قرار میگیرد . مشخصات کاربري شما بايستي دقيقا با مشخصات اصلي شما در قسمت پروفايل يکسان باشد:

  • نام و نام خانوادگي
  • کد ملي
  • شماره موبايل
  • شماره ثابت
  • کدپستي
  • نشاني پستي

همچنین تجدید اطلاعات شخصی در صورت تغییرلازم و ضروری است.
مديريت سامانه مجاز به تغيير و حذف و اضافه ي قوانين خود مي باشد و در صورت تغيير قوانين جديد را به کاربران اعلام خواهد کرد.

درصورت تغيير قوانين اپراتورهای تلفن همراه و ساير قوانين مرتبط با ارائه ي خدمات سامانه , در اسرع وقت به کاربران اطلاع رساني کرده و قوانين خود را تغيير خواهد داد.
پنل شارژ می تواند با توجه به سیاست های اعمال شده از طرف اپراتور های طرف قرارداد ، قوانین خود را تغییر دهد و در صورت نیاز ، مدارکی را نیز از مشترک ، درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود ، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود همچنین میتواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد . متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید .